首頁 > Delta Electronics代理商 > ADT-060A24AB B-A
影像僅供參考,以產品規格為準
ADT-060A24AB B-A
型號描述:
24V 60 W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
桌上型電腦AC適配器 60w / 24V adapter - C8 - Tuning Fork
型號:
ADT-060A24AB B-A
品牌:
Delta Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
40
起訂量:1 倍增量:1
Region Utilized
International
Form
Desktop (Class II)
Input Type
Cord (Sold Separately)
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output
24V
Current - Output (Max)
2.5A
Power (Watts)
60 W
No Load Power Consumption
150mW (Max)
Polarization
Positive Center
Applications
ITE (Commercial)
Efficiency
Level VI
Operating Temperature
-10°C ~ 60°C
Output Connector
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Cord Length
47.2" (1.20m)
Input Connector
IEC 320-C8
Size / Dimension
4.25" L x 1.81" W x 1.16" H (108.0mm x 46.0mm x 29.5mm)